Hangi Kargo Şirketi ile çalışıyorsunuz?

Siparişleriniz MNG ve PTT Kargo aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Kargom ne zaman ulaşır?

Öncelikle siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.
Teslimatlar bulunduğunuz adresin il, ilçe, köy ve ya kasaba gibi, yerleşim konumunuza göre 1 - 7 gün arası değişiklik göstermektedir.

 

Ürünler Hangi zaman diliminde teslim edilir?

Siparişleriniz MNG Kargo tarafından Cumartesi, Pazar ve Resmi tatiller hariç 09:00 - 18:00 arasında sistemde tanımladığınız teslimat adresine ulaştırılmaktadır.

 

Kargom gelmiş ama adresimde yoktum. ne yapmalıyım?

Siparişiniz MNG Kargo ile teslimat adresinize getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır.
3 (üç) gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından www.doreyon.com'a iade edilir.
Ürünü teslim almak için herhangi bir talebiniz tarafımıza ulaşmamış ise siparişinizin iptali gerçekleştirilmektedir.
Teslimatla alakalı yaşadığınız kargo sıkıntılarını çağrı merkezimize iletebilirsiniz.

 

Bulunduğum yerde kargo firması yok. Siparişlerimi nasıl teslim alacağım?

Türkiye nin her noktasına ürün teslimatı yapılabilmektedir. Bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölgelerden belirli günlerde ürünlerinizin teslimatı gerçekleştirilir.

 

Kargomu teslim almadım tekrar sipariş oluşturabilir miyim?

Teslim alınmayan siparişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan siparişler sistem tarafından engellenerek sadece kredi kartlı sipariş onayı verilmektedir.

Teslimat koşulları.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra saat 14:00'e kadar verilen siparişlerde aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Mng Kargo ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından MNG Kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

doreyon.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.